Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firma Podlahy Hajný nabízí také dodání a montáž venkovních teras, které poslední dobou získávají na oblibě.

Dřevěná terasa

je příjemným prostorem, díky propojení obytného prostoru se zahradou, který v letních měsících bohatě využije celá Vaše rodina i s přáteli.
V horkých letních dnech se dřevo pěkně nahřeje, ale nerozpálí, a i ve dnech, kdy slunce nesvítí, zůstává příjemně teplé. Naše firma nabízí terasy:

Z exotických dřevin:

  • bangkirai
  • teak
  • massaranduba

 

Exotické dřevo se stává stále oblíbenějším a hojně používaným materiálem. Tropické dřeviny se vyznačují vysokou odolností, tvrdostí a dlouhou životností. Přirozenou vlastností i u tropického dřeva je úbytek přirozeného barviva-dřevo získá stříbrně-šedou patinu. Použitím terasového oleje je možné zachovat původní odstín.

Z  jehličnatých dřevin:

  • modřín evropský
  • modřín sibiřský

Modřínové dřevo se vyznačuje pevností, pružností a velkou trvanlivostí ve vodě.

Je proto vhodné  pro venkovní použití.
Kvalitou jsou terasy z modřínu a exotického dřeva zcela srovnatelné, jsou pouze
cenově dostupnější. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv materiál ,určitě je vhodné od začátku realizace terasy,  spolupracovat s odbornou firmou, jak ve výběru vhodného materiálu  na terasu, tak vhodného spojovacího materiálu. Velmi důležité je konzultovat podklad pro terasu.

V tomto směru Vám rádi poradíme a zdarma vypracujeme kompletní cenovou nabídku.

Venkovní dřevěné terasy – článek Domoviny

 


Realizace teras

Terasy umí posunout úroveň bydlení o několik stupňů výš. Nový prostor poslouží jako dokonalé zázemí pro relaxaci, setkání s rodinou, ale přáteli, vyhovět může i jako klidné místo pro práci. Terasu můžete vybavit jako druhý obývací pokoj se vším pohodlím, které k němu patří. Krásně a komfortně zařízený prostor využijete po celé léto, navíc na čerstvém vzduchu a s dokonalým výhledem do zelené zahrady.

Terasa inspirovaná exotikou

Nejkrásnější terasy vznikají z jednoduše řešené dřevěné konstrukce. I když je materiál namáhaný přímým slunečním světlem, deštěm i výkyvy teplot, nemusíte se bát složité údržby ani rychlého stárnutí. Tropické dřevo nabízí vysokou odolnost, tvrdost a s dlouhou životností si zachovává původní vzhled i tvarovou stálost. Často se používají dřeviny bangkirai, teak nebo massaranduba. Zajímavostí je přirozený úbytek barviva dřeva, které postupně získává stříbřitou patinu. Máte tak volbu nechat působit čas nebo oživit olejem původní odstín.

Modřínové dřevo s vysokou odolností vůči škůdcům

Z jehličnanů je nejvíce chválené dřevo modřínu evropského nebo sibiřského. Zachovává si vysokou pevnost a pružnost, navíc obsažené silice přirozeně odpuzují škůdce.

Jak tropické, tak jehličnaté dřeviny jsou snadno dostupné a nepředstavují náročnou finanční investici. Dřevo je před položením i v průběhu práce navíc ošetřeno, aby předešlo napadení škůdci nebo houbu a lépe se vyrovnalo s vlhkostí.

Pokud plánujete rozšířit obytnou část domu o příjemnou terasu nebo rekonstruujete původní, nejjednodušší je obrátit se na odbornou firmu. Podlahy Hajný vám přiblíží možnosti ve vedení konstrukce, jejího provedení a také provedou výběrem optimálního materiálu. Nechte se v důležitém rozhodování plnohodnotně zastoupit a vychutnejte si příjemný večer nebo chutný oběd s rodinou z vlastní nové terasy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Terasy České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný