Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Plovoucí podlahy patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. V jejich prospěch mluví příznivá cena, vynikající vzhled a relativně dobrá odolnost.

Lamely využívají speciální profilování, které k sobě přikládá jednotlivé části a pevně je ukotví. Pro pokládku není třeba zajistit zvláštní vybavení a zvládne ji šikovný kutil. Skladba materiálu pracuje s prakticky složenými vrstvami, kdy jednotlivé části zvyšují tepelnou i zvukovou izolaci. Nášlapná plocha je upravena pro vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Výhodou podlah je snadná možnost výměny poškozené lamely bez nutnosti rozebrat větší plochu.

Plovoucí podlahy se snadno udržují, zajistí vám dokonalou čistotu. Můžete je stírat i běžně vysávat. Tento typ pokládky je vhodný pro všechny obytné místnosti. Ve vstupních prostorech, koupelnách nebo jiném interiéru zatíženém vysokou vlhkostí a kontaktem s vodou však doporučujeme odolnější materiály.

Krásný design nejčastěji imituje přírodní dřevo. Plovoucí podlahy můžete vybírat ve všech neutrálních odstínech, v nabídce však nechybí ani moderní trendy a výrazné barvy.

 


Chcete se dozvědět více o plovoucích podlahách?

Správně vybraná podlaha dodá interiéru nadčasovou eleganci i pocit útulnosti. Může místnost opticky zvětšit a projasnit, může pomoci udržet příjemné klima a stejně příjemně tlumit i zvuky. Podlaha musí pomáhat udržet pořádek a vyhovět i dlouhou životností. Krásná podlaha však nemusí nutně stát na velkém rozpočtu.

Skvělé vlastnosti i cena

Plovoucí podlahy spojují řadu žádoucích vlastností s krásným designem. Navíc zaujmou i příznivou cenou. Materiály kombinují jednotlivé složky, které pokládce dávají dostatečnou odolnost vůči vlhkosti, mechanickému opotřebení i tvarovou a barevnou stálost. Jsou vhodné pro většinu obytných prostor, obývací pokoj, dětský i ložnici. S malými náklady můžete položit podlahy i v kancelářích.

Dostatečná pevnost vyhoví běžné pochůzce. Systém lamel skládaných k sobě má další výhodu. V případě vážného poškození můžete místo jednoduše a rychle vyměnit a zachovat tak maximální celistvost a skvělý vzhled plochy.

V nabízených designech navíc můžete vybírat efektní napodobeniny kresby přírodního dřeva. Ve škále odstínů vyberete od světlých a jemných barev až po tmavé kontrasty. Prodejci nabízí i další varianty, které mohou interiéru dodat mimořádný styl.

Jednoduchá pokládka i oprava

Jednotlivé díly do sebe pasují díky speciálně navrženému systému. Pokládku plovoucí podlahy je tak možné zvládnout relativně snadno a v krátkém čase. Jednodušší a pohodlnější je svěřit pokládku odborníkům. Podlahy Hajný spojují účelně obě možnosti. V katalogu moderních prodejců vám doporučí vhodný typ podlahy, pomůžou zvolit správný odstín i kresbu a zajistí i dovoz materiálu a jeho instalaci. Nemusíte se starat o nic, jen si užívat krásně vybavený byt.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Plovoucí podlahy České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný