Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dřevěné podlahy jsou krásnou a kvalitní klasikou. Masivní dřevo má vynikající termoregulační vlastnosti. Přirozeně akumuluje teplo, které pak znovu zvolna vydává do místnosti. Krásná struktura dřeva a neutrální přírodní odstíny povýší každý interiér a dodají mu útulnost a příjemnou atmosféru. Důležitá je také vynikající zvuková tlumící schopnost.

Pevný materiál je povrchově ošetřený pro vyšší odolnost vůči vodě a vlhkosti. S garancí mnoholeté pevnosti a stálosti můžete podlahy využít do jakékoli místnosti včetně namáhané kuchyně nebo vstupní chodby.

Dřevo se snadno udržuje, v průběhu let můžete oživit barvu i strukturu jednoduchými nátěry. Dřevěné podlahy jsou mimořádně odolné vůči mechanickému poškození. V případě nutnosti, je možné poškozený povrch zabrousit a bez viditelných změn upravit k barvě okolí. Relativně vyšší pořizovací cena je skvělou investicí do krásné a trvanlivé podlahy. Barevně i tvarově stálá pokládka se hodí pro moderní domácnost i interiéry v rustikální stylu.


Chcete se dozvědět více o dřevěných podlahách?

Při výběru podlah je třeba vzít v úvahu víc faktorů. Podlaha by měla garantovat krásný vzhled po dlouhou dobu, usnadnit vám denní údržbu a také zajistit dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Podlaha vytváří pevný základ, který do velké míry upraví komfortní využití každého interiéru. I když se představy o barvě a vzoru mohou lišit, odolnost a stálost patří k nutným požadavkům.

Dřevěné podlahy – investice do stálé krásy

Dřevěná podlaha je krásná, nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva a dodá interiéru pocit útulnosti. Hodí se stejně dobře do moderního i rustikálně laděného bytu.

Masiv má vynikající pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození. Bez výrazných změn vydrží zatížení nábytkem, pochůzku i povrchové opotřebení. Výhodou je samozřejmě možnost viditelné stopy snadno zapravit. Při výběru se nemusíte bát ani nižší schopnosti odolat vlhkosti nebo kontaktu s vodou. Moderní úpravy, povrchové ošetření oleji a vosky, výrazně zlepšují dříve slabší místa.

Vinylové podlahy – odolné za všech okolností

Vinylové podlahy se v mnohém dokonale přizpůsobí klasickému dřevu. Můžete vybírat v pestré škále odstínů a povrch podlah vydrží i v extrémně namáhaném prostředí. Vinylové podlahy oceníte i v koupelně nebo kuchyni, vhodné jsou pro společné interiéry chodby nebo vstupních hal.

Při výběru podlah je ideální obrátit se na specializovanou firmy. Podlahy Hajný vás seznámí blíže s výhodami konkrétních typů podlahových materiálů, a navíc nabídnout i objektivní nadhled. Doporučí vám podlahy, které si zachovají krásný vzhled a usnadní vám práci. Součástí nabízených služeb je nejen prodej, ale i odborná pokládka. K podlahám je vždy k dispozici plný doplňkový sortiment, jako jsou identicky barevné a řešené lemovací lišty či krycí a rohové díly. Výsledek je pak ve všech ohledech dokonalý.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Dřevěné podlahy České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný