Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

3.6.2021 – Vinylové a dřevěné podlahy hýbou Českem

Základem každého interiéru je podlaha. Byť se vám na první pohled nemusí zdát její výběr tak důležitý, kvalitní materiály a provedení vám v mnohém ušetří peníze, čas nutný k údržbě a také přidají prostorům celistvost a krásný vzhled. Podlahám prostě věnujte dostatečnou pozornost vždy, při výběru do malé koupelny i prostorného obýváku.

Dřevo – volba pro náročné zákazníky

Masivní dřevěné podlahy jsou investicí, která se ovšem jednoznačně vyplatí. Originální struktura, přírodní tóny a jedinečný vzhled dodají každému interiéru nadčasovou eleganci a stálost. A stálost je hlavní vlastností dřeva. Díky moderním úpravám, olejům, voskům a nátěrům si můžete bez obav nechat položit dřevěné podlahy v celém domě, a to včetně vysoce zatěžované vstupní haly i kuchyně.

Dřevo si za všech okolností udrží barevnou i tvarovou stálost, má skvělé tepelné i zvukové izolační vlastnosti a pokud po dlouhých letech projeví známky mechanického opotřebení, stačí zabrousit vrchní část, a oživit nátěr.

Vinyl – krásný, stálý a snadno udržitelný

Potřebujete rozpočet rozdělit do více balíčků? Ani tak se nemusíte vzdávat krásné a kvalitní podlahové pokládky. Vinyl dokáže v mnohém dřevěné podlaze konkurovat, a to včetně barvy a vzoru. Vinyl se navíc velmi dobře udržuje, můžete jej stírat, luxovat, klidně i dezinfikovat. Vinyl se drží na špici v oblíbenosti a právem. V rámci příjemné ceny nabízí kvalitní a vysoce estetický základ, který je aplikovatelný opět v celém domě.

Potřebujete se poradit? Hledáte firmu, která by vám představila výhody, nevýhody, způsob údržby ale hlavně dodala kompletní materiál a zajistila pokládku? Podlahy Hajný vás vezmou pod svá křídla. Obraťte se na odborníky a těšte se na úžasné proměny, které s vaším bytem udělá nová podlaha!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.