Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hledáte pro váš byt krásné dveře? Hörmann představuje vysoce kvalitní interiérové dveře v elegantním designu. V několika stylových řadách můžete vybírat příjemné barvy, jemné zdobné linie i moderní kombinace dřeva, skla a nerezu.

Nadčasové dveře v řadě BaseLine

Základní řada nabízí kvalitně zpracované dveře, které skvěle doplní styl každého interiéru. Nerušivá plocha dává na výběr z pěti kvalitních povrchů.

  • Duradecor hladký – zvláště odolný vůči nárazům ve 2 barvách a 3 dřevěných dekorech
  • Duradecor struktura – přírodní charakter v 9 dřevěných dekorech
  • Duradecor synchronní struktura – perfektní imitace ve 3 dřevěných dekorech
  • Dřevěná dýha – jedinečnost ve 3 dýhových površích
  • Lak – brilantní ve 4 barvách nebo RAL podle volby

Designová řada ConceptLine

Další z variant využívá mimořádné vlastnosti moderních i přírodních materiálů. Dveře zaujmou výjimečným stylem, které efektně doplňují snadnou údržbou a vysokou odolností. Interiér můžete doplnit dveřmi s povrchy Gloss s vysokým leskem, Ultramat nebo Břidlice v klasických barvách bílá, světle šedá nebo antracitová šedá.

DesignLine – originální a krásný interiér

Nejvyšší řada představuje dveře doplněné náročnými stylovými prvky. Vybírat můžete originální aplikace z ušlechtilé oceli, hluboké ozdobné drážky, nebo moderní celoskleněné dveře, dřevěnou dýhu, nebo netradiční barvu.

Samostatnou řadou jsou celoskleněné dveře. Efektní plocha působí vzdušně a lehce, dodá interiéru nezaměnitelné kouzlo. Vybírat můžete variantu jako křídlové dveře s dřevěnou zárubní nebo jako dveře posuvné.

Kdykoli se na nás obraťte. Rádi vás seznámíme s kompletní nabídkou interiérových dveří Hörmann, představíme vám katalog designových řad včetně vzorníku barev. Zajistíme pro vás dodávku dveří, v případě zájmu i kompletní montáž a úpravu v interiéru.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Interiérové dveře Hörmann České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný