Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Korkové podlahy mají výjimečné izolační vlastnosti. Pevný materiál je velmi příjemný i pro pochůzku naboso. Dokáže oddělit spodní chlad a podpoří ideální termoregulaci celé místnosti. Korkové podlahy také výborně tlumí zvuk a hluk. Při kroku nebo dopadu jemně zmírňují, jsou vhodnou alternativou pro dětské pokoje, vybavení školek nebo jiných školních zařízení, kde se pohybují menší děti a často si hrají na zemi. Korek je vhodnou pokládkou i pro instalaci podlahového vytápění.

Podlahy jsou oblíbené i pro vysokou odolnost vůči mechanickém poškození, dobře odolávají vodě nebo vlhkosti. Snadná pokládka, záruka tvarové i barevné stálosti a snadná údržba jsou nejčastěji žádanými parametry. Korkové podlahy plně vyhoví všem nárokům na kvalitní a krásně zhotovenou podlahu.

Korkové podlahy - výhody a vlastnosti

Korkové podlahy - výhody a vlastnosti Materiál, struktura i barva podlah určí celkový dojem z interiéru, ale ovlivní i komfortní bydlení. Správně zvolená podlaha místnost rozjasní, přidá pocit útulnosti, navíc ušetří náklady na vytápění, zjednoduší...
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Korkové podlahy České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný