Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Podlaha tvoří dominantní plochu, volbou barvy i struktury nebo kresby pokládky můžete opticky zvětšit celý interiér, zmenšit jej, navodit příjemnou atmosféru nebo zajistit neutrální základ pro snadné proměny vybavením a doplňky. Vinylové podlahy nabízí širokou paletu barev a vzorů, snadnou pokládkou vám dovolí pracovat s interiérem přesně podle představ.

Speciální materiály podlahám propůjčují mimořádnou odolnost vůči mechanickému poškození. Posouvání nábytku, pochůzka, ale i voda a pravidelný úklid nezanechá na povrchu viditelné stopy. Výhodou je odolnost vůči vodě, vinylové podlahy splní i náročné podmínky koupelen nebo kuchyní. Jsou vhodnou variantou i pro vstupní prostory.

Vinylové podlahy se snadno pokládají, součástí dodávky je vždy i kompletní doplňkový sortiment v podobě lemovacích lišt, rohových a krycích dílů. Pestrý vzorník imitací přírodního dřeva, ale i vzorů parket, mozaik nebo barevných variant dodá vašemu interiéru moderní podobu a krásný vzhled s garancí dlouhé životnosti.

 


Chcete se dozvědět více o vinylových podlahách?

Vinylové podlahy představují v současné době jedny z nejčastěji poptávaných krytin. Pro jejich volbu mluví nejen krásný a stálý vzhled, ale i vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a snadná údržba.

Snadná údržba

Vinylové podlahy oceníte v denním provozu pro možnost snadné údržby. Povrch je odolný vůči styku s vlhkostí i přímou vodou. Podlahy je možné stírat i luxovat. Hladký povrch navíc aktivně brání usazení nečistot.

Způsob výroby vinylových podlah klade důraz i na odolnost vůči mechanickému poškození. Podlahy jsou vhodné pro pokládku do všech typů místností, a to i těch vysoce namáhaných. Dětský pokoj, obývací, kuchyni, ale i vstupní chodbu můžete vybavit krásnou a vysoce stálou podlahou.

Tepelný i zvukový komfort

Už na dotyk podlahy zaujmou pocitově teplejším povrchem. Pokládka dovoluje kombinaci podlahového vytápění a pomůže udržet příjemné klima po celý rok. Hladký a hřejivý povrch je příjemný i při chůzi bosou nohou. Nezanedbatelná je také schopnost dobře tlumit hluk.

Originální design i efektní napodobení dřeva

Velkou předností vinylových podlah je také škála vzorů a barev. Moderní výrobci vám mohou nabídnout zdařilé vzory, které se k nerozeznání blíží vzhledu masivní dřevěné podlahy. Na výběr jsou však i originální vzory, barevné odstíny nebo inspirace jinými materiály. Podlahy Hajný vám jako prodejce představí veškeré výhody vinylových podlah, způsob pokládky i stálý vzorník předních výrobců. Společně s prodejem může zajistit i odborné zaměření a pokládku.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Vinylové podlahy České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný