Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozhodující vliv na komfort bydlení i vzhled interiéru má podlaha. Volbou materiálu můžete výrazně zlepšit zvukovou i tepelnou izolaci, vytvořit příjemné prostředí a zjednodušit si i denní údržbu.
Naše podlahové studio nabízí pestrý přehled podlah pro interiér obytných prostor, ale i pro plochy výrazně namáhané, jako jsou vstupní chodby, kanceláře nebo provozovny. Ochotně vám doporučíme vhodný typ materiálu, způsob pokládky i ošetření. Nabízíme všechny nejčastěji žádané typy podlah od běžných plovoucích nebo vinylových až po tradiční masivní dřevěné podlahy. Zastoupeny jsou i speciální podlahy korkové nebo PVC podlahové krytiny, prostor dáváme i škále různě zpracovaných koberců.

 


dodavatel veškerých penetračních nátěrů, samonivelačních stěrek, správkových hmot a lepidel


dodavatel soklových lišt IZZI, podl. krytin a podložek


dodavatel dřevěných, vinylových a plovoucích podlah

 

 

 

Nabídnout můžeme také kompletní sortiment penetračních nátěrů, samonivelačních stěrek, správkových hmot a lepidel. Současně s dodávkou podlah nabízíme i odborné zaměření a pokládku.
Obraťte se na nás kdykoli. Seznámíme vás s nabídkou, přiblížíme výhody konkrétních variant i vám nabídneme vzorník vzorů a barev. Nejlepší představu o budoucí podobě interiéru si uděláte osobní prohlídkou materiálů a barev za denního i umělého světla přímo v našem podlahovém studiu.

 

 


dodavatel dřevěných podlah vyrobených v ČR


dodavatel terasových prken a hranolů


kvalitní prostředky pro péči a údržbu dřevěných podlah a teras

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Podlahové studio České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný