Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stáří se vepíše do každého materiálu, včetně kvalitního dřeva. Ne vždy je však nutné s prvními zašlapanými místy myslet na investici do kompletní výměny. Mnoho vad na kráse i ve funkčnosti je možné napravit. Renovace podlah vrátí vašemu domu i bytu perfektní vzhled, a navíc do budoucích let garantuje minimální starost o další údržbu.

Kvalitní základ

I starší dům můžete renovovat moderními prvky. Původní kvalitní dřevěnou podlahu však nemusíte měnit jen proto, že toužíte po podlahovém vytápění. Dřevo si zachovává vysokou pevnost, rozměrovou i barevnou stálost po desítky let. Využijte kvalitní materiál, mnohdy stačí upravit podklad. Nabízíme úpravy stěrky, montáž desek nebo instalaci izolačních vrstev. V dalších sezonách ušetříte za vytápění, ihned ušetříte za další materiál potřebný k pokládce svrchní vrstvy.

Renovace – broušení a výměna lišt

Při renovaci podlahy používáme výhradně brusky s odsáváním prachu (bezprašné).

Dřevo má vysokou pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození, nicméně po letech se mohou projevit různé povrchové kazy. Výrazně poškozená místa můžeme vyměnit, celý povrch je pak možné zbrousit. Odstraněním poškozené vrstvy se znovu odhalí přirozená kresba vláken dřeva, materiálu se vrátí celistvá barva. Podlaha doslova ožije. Poškozené obvodové lišty je pak možné nahradit a sjednotit. Tím podtrhneme celkový skvělý dojem.

Lakování a olejování

Bojíte se dřeva kvůli náročné údržbě? Zcela zbytečně, moderní laky a oleje dokáží impregnovat dokonale celý povrch podlahy a dokáží proniknout i do hlubší vrstvy. Dřevěné podlahy si zachovají barvu, vzhled i hladký povrch i na rizikových místech, jako jsou vstupní prostory, kuchyně nebo i koupelna. Nemusíte se obávat pronikající vlhkosti nebo přímého styku s vodou. Složení impregnačních prostředků prodlouží životnost dřeva o mnoho let.

Nebojte se renovace podlah, není to oddálení nevyhnutelné výměny. Renovace dřevěných podlah představuje naopak skvělé řešení, jak plně využít původní materiál, dodat mu skvělý vzhled a na desítky let se zbavit jakýchkoliv starostí.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Renovace podlah České Budějovice - jižní Čechy, Podlahy Hajný