Vinylové podlahy – České Budějovice

Podlaha tvoří dominantní plochu, volbou barvy i struktury nebo kresby pokládky můžete opticky zvětšit celý interiér, zmenšit jej, navodit příjemnou atmosféru nebo zajistit neutrální základ pro snadné proměny vybavením a doplňky. Vinylové podlahy nabízí širokou paletu barev a vzorů, snadnou pokládkou vám dovolí pracovat s interiérem přesně podle představ.

Speciální materiály podlahám propůjčují mimořádnou odolnost vůči mechanickému poškození. Posouvání nábytku, pochůzka, ale i voda a pravidelný úklid nezanechá na povrchu viditelné stopy. Výhodou je odolnost vůči vodě, vinylové podlahy splní i náročné podmínky koupelen nebo kuchyní. Jsou vhodnou variantou i pro vstupní prostory.

Vinylové podlahy se snadno pokládají, součástí dodávky je vždy i kompletní doplňkový sortiment v podobě lemovacích lišt, rohových a krycích dílů. Pestrý vzorník imitací přírodního dřeva, ale i vzorů parket, mozaik nebo barevných variant dodá vašemu interiéru moderní podobu a krásný vzhled s garancí dlouhé životnosti.

AKTUÁLNĚ

Akce Floor Forever LV Luxury Vinyl

AKCE na PVC podlahy v rolích Floor Forever LV Luxury Vinyl Akční katalog se slevami na všechn... zobrazit celé

KONTAKT

Podlahy a podlahářství
Luboš Hajný
V Oblouku 548, 370 04, České Budějovice
Tel.: +420 602 468 783 | E-mail: info@podlahyhajny.cz