Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Plovoucí podlahy patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. V jejich prospěch mluví příznivá cena, vynikající vzhled a relativně dobrá odolnost.

Lamely využívají speciální profilování, které k sobě přikládá jednotlivé části a pevně je ukotví. Pro pokládku není třeba zajistit zvláštní vybavení a zvládne ji šikovný kutil. Skladba materiálu pracuje s prakticky složenými vrstvami, kdy jednotlivé části zvyšují tepelnou i zvukovou izolaci. Nášlapná plocha je upravena pro vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Výhodou podlah je snadná možnost výměny poškozené lamely bez nutnosti rozebrat větší plochu.

Plovoucí podlahy se snadno udržují, zajistí vám dokonalou čistotu. Můžete je stírat i běžně vysávat. Tento typ pokládky je vhodný pro všechny obytné místnosti. Ve vstupních prostorech, koupelnách nebo jiném interiéru zatíženém vysokou vlhkostí a kontaktem s vodou však doporučujeme odolnější materiály.

Krásný design nejčastěji imituje přírodní dřevo. Plovoucí podlahy můžete vybírat ve všech neutrálních odstínech, v nabídce však nechybí ani moderní trendy a výrazné barvy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.